Portfolio Category: Biznes

Atussan

Na zlecenie Agencji CzART wyprodukowaliśmy spot reklamowy dla marki Atussan.

Grupa IMPEL

Grupa Impel dostarcza usługi i rozwiązania zapewniające sprawne funkcjonowanie w wielu obszarach Twojego biznesu.

 

 

aps advanced protection systems – ctrl+sky

Advanced Protection Systems to technologiczna firma, której działania koncentrują się na zapobieganiu zagrożeniom, jakie mogą nieść bezzałogowe obiekty latające. Przy wdrażaniu rozwiązań, zapewniających kompletne zabezpieczenie przed intruzywnymi dronami, zawsze stawiamy na maksymalną skuteczność.

The World Games 2017

Na zlecenie ATM GRUPA zrealizowaliśmy intro do transmisji TV z TheWorldGames2017 we Wrocławiu.

XTPL

Film wizerunkowy zrealizowany dla wrocławskiej firmy XTPL. XTPL rozwija przełomową technologię ultra-precyzyjnego drukowania szerokiej gamy nanomateriałów.

FM GROUP WORLD

To był niezapomniany tydzień! Partnerzy Biznesowi z całego świata zostali zaproszeni do Grecji, aby świętować XII rocznicę FM WORLD oraz wspólnie szkolić się podczas Międzynarodowego Szkolenia Motywacyjnego.Jesteśmy pewni, że ten wyjazd przejdzie do historii, jako jedno z najbardziej wyjątkowych. Kolejne filmy już niebawem!

STRABAG

Na zlecenie firmy STRABAG zrealizowaliśmy film dokumentujący przystosowanie Portu Lotniczego we Wrocławiu do wyższej kategorii ILS.

Przez 5 nocy w tygodniu ponad 100 osób z wykorzystaniem ciężkich maszyn remontowało drogę startową wrocławskiego lotniska. W zaledwie 5 godzin pomiędzy ostatnim lądowaniem a pierwszym porannym rejsem – remontowano 80m pasa startowego o szerokości 60m. Dzięki takiej organizacji prac udało się w ciągu 4 miesięcy wymienić całą nawierzchnię bez przerw w ruchu lotniczym.

Zdjęcia trwały przez okres 12 miesięcy. Realizowane były o różnych porach dnia i nocy aby jak najlepiej oddać charakter inwestycji.

FM GROUP WORLD

W weekend 2-3 lipca 2016 r. wrocławska Hala Stulecia stała się wspaniałą oprawą dla spotkania liderów marketingu sieciowego spod szyldu FM WORLD.

Wydarzenie rozpoczęła prestiżowa konferencja, której gwiazdami byli Don i Nancy Failla, a zakończyło spotkanie szkoleniowo-integracyjne na placu pod Iglicą.