Portfolio Category: Teledysk

League of Lights

‘Kings and Queens’ to pierwszy singiel promujący nadchodzący album brytyjskiego duetu League of Lights.

LEPROUS

"Below" to pierwszy singiel promujący najnowszy album "Pitfalls" norweskiej grupy Leprous.

Nullizmatyk

"Ludzie Piją Krew" to nasz pierwszy singiel z albumu. LPK to numer przesiąknięty krystaliczną miłością..

Behemoth

Behemoth's music video for "Sabbath Mater"' from the album 'I Loved You At Your Darkest' - out now via Metal Blade Records (North America) / Nuclear Blast (Europe). Character inspired by Emil Melmoth's work https://www.instagram.com/emil_melmoth

HOCICO

Taken from the album "Artificial Extinction"

SABATON

 "Fields of Verdun" jest utworem opowiadającym o bitwie, w której zginęło blisko 700 tysięcy żołnierzy. Francuzom udało się obronić miejscowość Verdun przed zajęciem jej przez wojska niemieckie.

Teledysk został nakręcony w Polsce, w Forcie Gerharda w Świnoujściu, a w rolę żołnierzy francuskich wcielili się członkowie szczecińskiej Drużyny Grodu Trzygłowa (na co dzień zajmujący się rekonstrukcją życia Słowian z okresu pierwszych Piastów). Za część historyczną i reżyserię walk odpowiedzialny był Igor Górewicz znany jako wiking ze Szczecina.

www.sabaton.pl

 

Andrzej Grabowski

Teledysk promujący najnowszy album Andrzeja Grabowskiego "Pechy i Peszki".

Nullizmatyk

„Zabrałaś mi oddech” to drugi singiel po „Sky is the limit”, który promuje album Nullizmatyk „Zabójcza Królowa”. Za warstwę muzyczną płyty odpowiada Tyran. Wszystkie bity zostały wyprodukowane z muzyki zespołu Queen. Brzmienie i klimat krążka utrzymany jest w stylistyce klasycznego hip hopu lat 90.

SIDNEY POLAK

'Byłem Tam!' to trzeci teledysk promujący najnowszy album Sidneya Polaka zatytułowany '3'.